ردیاب خودرو
ردیاب خودرو آهنربایی ضد آب و گرد و غبار
ردیاب دارای باطری 5200 میلی آمپری مدل HGM-03S
ردیاب  خودرو و وسایل خاص (ردیاب مگنتی ) (جی پی اس )
HGM-03S با استفاده از طراحی قوی آهنربایی به راحتی نصب می شود. استاندارد IP65 امکان کار کردن دستگاه در شرایط بد جوی را فراهم می کند. دستگاه GPS با بهره گیری از باطری داخلی آن ، برای ردیابی دارایی های با ارزش ،انواع کانتینر های حمل و نقل ، وسایل نقلیه، محموله، مسابقات موتور سواری (برای تشخیص مسیر و ثبت سرعت ) و ... قابل استفاده است. با استفاده از تکنولوژی های GSM+GPRS+GPS  ، ردیاب می تواند مسیر یابی را با دقت و سرعت بالا انجام دهد.ردیاب HGM-03S در برابر آب و گرد و غبار مقاوم می باشد. در صورت به سرقت رفتن وسایلی که این ردیاب در آن تعبیه شده است  با استفاده از اپلیکیشن موبایل ،صفحات وب و همچنین ارسال پیامک از سمت دستگاه شما می توانید محل دقیق وسیله را بر روی نقشه پیدا کنید. حتی اگر وسیله در حال حرکت باشد شما می توانید از طریق ردیاب قدم به قدم مسیر حرکت وسیله را تعقیب نمایید. همچنین این ردیاب قابلیت تعریف محدوده های جغرافیایی بر روی نقشه را دارا می باشد.به محض ورود و یا خروج وسیله نقلیه از محدوده مشخص شده ،دستگاه به شما هشدار می دهد.  این ردیاب پس از شارژ کامل و نصب به مدت 40 روز روی حالت آماده به کار (Standby) قرار می گیرد و به محض ارسال درخواست از سمت کاربر ردیاب روشن شده و شروع به ارسال اطلاعات برای نر افزار می کند و سپس به حالت آماده کار (Standby)  باز می گردد.برای شارژ راحت تر دستگاه شما می توانید از پاور بانک های همگام استفاده نمایید. این پاور بانک قادر است دستگاه ردیاب را سه مرتبه بطور کامل شارژ نماید در صورت افت ولتاژ دستگاه ردیاب و نیاز به شارژ ، دستگاه یک پیامک هشدار برای شماره تماس تعریف شده مبنی بر ضعیف بودن باطری ارسال می کند. همچنین این دستگاه قابلیت ثبت و ذخیره سازی اطلاعات به مدت یکسال را دارا است. تمام قابلیت های ذکر شده قابل تنظیم و در دسترس صاحب ردیاب می باشند.
ردیاب ماشین ، ردیاب خودرو ، ردیاب اهنربایی ، ردیاب ارزان
ردیاب خودرو اهنربایی،ردیاب ماشین
ردیاب  خودرو آهنربایی ضد آب و گرد و غبار دانلود برنامه نسخه اندروید ردیاب (وسیله نقلیه) دستور العمل راه اندازی و کار با دستگاه  ردیاب خودرو مدل HGM-03S
پورتال جهت استفاده کاربران پورتال  PlatForm  مدیران راهنمای استفاده از برنامه نسخه اندروید ردیاب (وسیله نقلیه)
PDF ردیاب
دانلود راهنما کار با ردیاب خودرو مدل HGM-01 دانلود راهنما کار با ردیاب خودرو آهنربایی مدل HGM-03K و HGM-03S دانلود راهنما استفاده از پورتال یاplatform دانلود راهنما پورتال یا Plat Form  جهت استفاده مدیران  دانلود راهنما استفاده از نسخه اندروید ردیاب خودرو مدلهای HGM-03S و HGM-03K و HGM-01

سوالاتی در مورد ردیاب آهنربایی مدل HGM-03S
سوال:در مورد ردیاب اهنربایی مدل HGM-03S توضیحات مختصری بدهید؟
پاسخ:ردیاب آهنربایی مدل HGM-03S مقاوم در برابر گرد و غبار.ردیاب ضد آب هست.و بخاطر باتری بسیار قوی اش که مقدار زیادی برق در خود ذخیره میکند که باعث ردیابی خودرو و وسایل ارزشمندمان به مدت طولانی بدون نیاز به باتری جداگانه است.

سوال:وقتی ردیاب خودرو آهنربایی مدل HGM-03S را به خودرو ام  متصل کردم چگونه میتوانم بفهمم که خودرو ام کجاست؟
پاسخ:3 راه مختلف برای فهمیدن اینکه ماشین شما کجاست توسط ردیابهای خودرو شرکت مهندسی همگام وجود دارد :
1-
از طریق برنامه موبایل مخصوص ردیاب خودرو
2-
از طریق اینترنت
3-
از طریق ارسال پیامک از طرف ردیاب به موبایلتان

سوال:آیا میتوانم به ردیاب خودرو ام یک محدوده مشخص را تعریف کنم که در صورت خروج خودرو از این محدوده ردیاب خودرو ام به من هشدار دهد؟
پاسخ:بله.شما میتوانید به ردیابتان از طریق برنامه موبایل ردیاب خودرو ، اینترنت برای ردیابتان یک محدوده مشخصی را تعریف کنید که در صورت خروج خودرو از این محدوده ردیاب به شما هشدار (ALARM) دهد.

سوال:ردیاب خودرو آهنربایی مدل HGM-03S برقش را از کجا تامین میکند؟
پاسخ:ردیاب از باتری خود خودرو استفاده میکند اما اگر به هر دلیلی باتری خودرو برق مورد نیاز ردیاب را نتواند تامین کند ، ردیاب از طریق باتری داخلی خودش برق مورد نیازش را تامین میکند.

سوال:آیا ردیاب خودرو آهنربایی مدل HGM-03S درون آب هم قادر به سیگنال دهی هست؟
پاسخ:بله.ردیاب خودرو آهنربایی مدل HGM-03S گروه مهندسی همگام قابلیت ارسال و دریافت سیگنال حتی درون آب را هم دارد.ردیاب ضد آب است.

سوال:به طور کل ردیاب اهنربایی با ردیابهای معمولی خودرو چه تفاوتی دارد؟
پاسخ:ردیاب اهنربایی دارای اهنربا بسیار قوی است که میتواند به هرگونه جسم آهنی بچسبد.این ردیاب در مقایسه با ردیابهای دیگر  مدت زمان بسیار بیشتری میتواند بدون استفاده از باتری خودرو با استفاده از باتری خودش به کار خود ادامه دهد.
همچنین ردیاب اهنربایی مدلHGM-03S  میتواند به مدت یک سال تمام اطلاعاتش را ثبت و ذخیره سازی کند منظور تمامی هشدارها ، تمامی مسیرها ی حرکتی ، تمامی زمانهای حرکت و تمامی اطلاعاتی که در هر لحظه ردیاب آهنربایی به ما میدهد را در خودش تا یک سال ثبت و ذخیره کند.

سوال:ردیاب اهنربایی مدل HGM-03S ایا در وسایل نقلیه دیگری بجز خودرو و موتور سیکلت قابل استفاده است؟
پاسخ:بله.ردیاب اهنربایی مدلHGM03S  بخاطر دارا بودن اهنربا قوی و داشتن باتری با ظرفیت بالاتر میتواند در ردیابی کشتی ، ردیابی کانتینر ، ردیابی هواپیما ، ردیابی هلیکوپتر ، ردیابی تریلی و ردیابی دیگر وسایل که مدت زمان بسیار زیادی در حرکت و نقل و انتقال هستند مورد استفاده قرار بگیرد.
همچنین بدلیل ثبت اطلاعات به مدت یکسال در خود گزینه خوبی برای استفاده افرادی هست که خودرو و وسایل نقلیه خود را به امانت دست دیگران میدهند ، شرکتهای ترانزیت و نقل و انتقال کالا میباشد.

 
 
 
 
 
 
 
86072170 - 86072181
ساعت تماس: همه روزه از شنبه تا چهار شنبه 9 تا 17
Info@bagps.ir
تلفن مستقیم : 09389161121
جوابگویی همه روزه حتی در ساعات غیر اداری و ایام تعطیل
سامانه پیامک 10002817
صفحه آپارات گروه مهندسی همگام
گروه مهندسی همگام
ردیاب خودرو ضد آب و گرد و غبار مدل HGM-01 ردیاب خودرو آهنربایی ضد آب و گرد و غبار مدلHGM-03S ردیاب  خودرو آهنربایی ضد آب و گرد و غبار مدلHGM-03K ردیاب کارمندان ، بازاریابان و ویزیتور ها مدل HGM-07 ردیاب ویژه کودکان و دانش آموزان مدل HGM-09 ردیاب ویژه بیماران آلزایمری و سالمندان مدل HGM-07B ردیاب خودرو هوشمند مدل HGM-06E
ویدئو پرژکتور اندرویدی  سه بعدی ، قابل حمل مدل HGM-P3 ردیاب خودرو با قابلیت دیاگ خودرو مدل HGM-230 ردیاب هوشمند با قابلیت شنود مدل HGM-06N ویدئو پروژکتر اندرویدی جیبی مدل HGM-P8 دوربین هوشمند وایرلس جهت مصارف خانگی و اداری مدل HGM-08 پاور بانک Maxco دارای 10400 میلی آمپر ظرفیت مدل HGM-T5 لامپ LED بلوتوثی با قابلیت تغییر رنگ مدل HGM-L4
گروه مهندسی همگام نماینده انحصاری Concox درایران
گروه مهندسی همگام نماینده انحصاری Jimi Electronic درایران
مجوزها
نقشه سایت
آدرس گروه فنی همگام در نقشه
نمونه کارها
concox