ردیاب ویژه کودکان و دانش آموزان مدل HGM-09
عمده نگرانی والدین مربوط به زمان بازگشت دانش آموز از مدرسه می باشد. با استفاده از ردیاب HGM-09  والدین می توانند بطور مستقیم از موقعیت مکانی دانش آموز مطلع شوند.با استفاده از این ردیاب والدین قادر خواهند بود مسیر رفت و برگشت دانش آموز را به عنوان یک محدوده جغرافیایی به دستگاه معرفی نمایند و به محض خروج دانش آموز از این محدوده بوسیله یک پیام مطلع شوند. همچنین این گوشی دارای قابلیت های SOS(درخواست کمک اضطرای) ، ذخیره سازی شماره تماس های اعضای خانواده می باشد و از بر قراری تماس های ورودی ناشناس جلوگیری می کند. این گوشی یک محافظ شخصی ایده آل برای دانش آموزان مقاطع ابتدایی می باشد. سه شماره تماس اضطراری بر  روی دستگاه قابل تعریف می باشند. فشردن و نگه داشتن دکمه SOS  به مدت سه ثانیه ردیاب را فعال می کند.دستگاه دو بار لرزش می کند و شماره تماس های اضطراری تنطیم شده را به ترتیب سه مرتبه شماره گیری می کند تا زمانی که یکی از آنها پاسخ دهد.در همین حین دستگاه موقعیت جغرافیایی را برای شماره تماس های اضطراری ارسال می کند. این دستگاه دارای قابلیت RFID  می باشد. از RFID  به منظور ثبت اطلاعات حضور و غیاب دانش آموزان استفاده می شود. RFID  اطلاعات را برای سیستم هوشمند حضور و غیاب ارسال می کند و سپس این سیستم اطلاعات ورود و خروج دانش آموزان را برای والدین ارسال از طریق پیامک ارسال می کند.در صورتی که مدرسه سیستم حضور و غیاب با فرکانس 2.4G را برای در ورودی نصب کرده باشد ، والدین از به محض ورود یا خروج دانش آموران از طریق پیامک مطلع می شوند.

شبکه
GSM,850/900/1800/1900MHZ
GPRS,Class 12, TCP/IP
حافظه داخلی 128MB
حداکثر توان خروجی
GSM850/GSM900:33±3db  GSM1800/GSM1900:30±3db
حساسیت   Class RBER2%(-10dBm)
سرعت انتقال اطلاعات  1
Mbps
ظرفیت حافظه 256
Byte
مصرف انرژی در حال آماده به کا 8
uA,3V
زمان نگهداری حافظه 10
Years
عمر مفید100,000
Times
چیپ
MTK high sensitivity chip
فرکانس
  L1,1575.42MHz C/A code
کانال ها 66
حساسیت ردیابی
165dBm
حساسیت گیرندگی 
-148dBm
محدوده ردیابی   
5M
ولتاژ / آمپر  3.7
VDC/75mA
زمان آماده به کار 120
hours (LBS report every 10 minutes) 8 hours (GPS report every30 seconds) 96 hours(GPS report every30 minutes(
چراغ  LED (Red-Power,Blue-GPS,Green-GSM)
زمان مکالمه  4
hours
ولتاژ شارژ 5
V DC
رنگ
Pink(HAPPY BEAR), Blue(MUSIC BEAR), White
ابعاد 98.0
(L)*55.0(W)*7.8(H)mm
وزن49
g
دمای کارکرد -20
- +60
ردیاب ویژه کودکان و دانش آموزان مدل HGM-09 دانلود برنامه نسخه اندروید ردیاب (شخصی) راهنمای استفاده از پلاتفرم (پورتال)
ردیاب کودکان ، ردیابی کودک ، ردیابی دانش آموز
PDF ردیاب
دانلود راهنما کار با ردیاب ویژه کودکان و دانش آموزان مدل HGM-09

کودکان با ارزش ترین دارایی پدر و مادر هستند.یک لحظه تصور کنید که کودک خود را گم کرده اید، حتی تصورش هم برایتان سخت است.حال میبینید که فرزندتان در سنی هست که میخواهد خود به تنهایی بیرون برود و به راحتی به پارک ، مدرسه ،آموزشگاه ، باشگاه برود و اگر شما همیشه و هر جا دنبال کودکتان باشید ابتدا خودش ناراحت میشود سپس خودتان بدلیل مشغله کاری نمیتوانید همیشه و همه جا با او باشید.در این زمان شما به یک وسیله نیاز دارید که 24 ساعته محل دقیق کودکتان را به شما گزارش دهد و حتی اگر خواستید،به او پیام بدهید یا تماس بگیرید.همچنین ممکن است کودکتان نیاز به کمک شما باشد و باید خود را سریع به آن برسانید.شما باید دستگاهی در اختیار داشته باشید که با زدن یک دکمه توسط کودک به شما درخواست کمک کودک ارسال شود و شما خودتان را به کودکتان برسانید.همچنین زمانی که کودکتان مدرسه اش تعطیل میشود برای شما مهم است که کودکتان به جز مسیر خانه تا مدرسه به کجا میرود.تمام این نیازها توسط دستگاه ردیاب ویژه کودکان و دانش آموزان مدل HGM-09 تامین میشود.
در افرادی که از موبایل،تبلت برای ردیابی tracker gps استفاده میکنند ، امکان جاسوسی و رصد فایلها ، تصاویر و فیلمها و در کل ، اطلاعات موبایل و تبلت آنها وجود دارد.این موضوع آنقدر محرض است که متخصصین بخش امنیت اینترنت برای حفظ امنیت موبایل هوشمند و تبلت توصیه میکنند که gps موبال و تبلتتان خاموش باشد.ولی gps مستقل که فقط مخصوص ردیابی و مکانیابیست و هیچگونه اطلاعات خصوصی در آن وجود ندارد که افراد نگران افشاء اطلاعاتشان باشد و حتی بخاطر رمزنگاری مخصوص اطلاعات در دستگاه های ردیاب امکان هک یا رصد اطلاعات وجود ندارد.

 
 
 
 
 
 
 
86072170 - 86072181
ساعت تماس: همه روزه از شنبه تا چهار شنبه 9 تا 17
Info@bagps.ir
تلفن مستقیم : 09389161121
جوابگویی همه روزه حتی در ساعات غیر اداری و ایام تعطیل
سامانه پیامک 10002817
صفحه آپارات گروه مهندسی همگام
گروه مهندسی همگام
ردیاب خودرو ضد آب و گرد و غبار مدل HGM-01 ردیاب خودرو آهنربایی ضد آب و گرد و غبار مدلHGM-03S ردیاب  خودرو آهنربایی ضد آب و گرد و غبار مدلHGM-03K ردیاب کارمندان ، بازاریابان و ویزیتور ها مدل HGM-07 ردیاب ویژه کودکان و دانش آموزان مدل HGM-09 ردیاب ویژه بیماران آلزایمری و سالمندان مدل HGM-07B ردیاب خودرو هوشمند مدل HGM-06E
ویدئو پرژکتور اندرویدی  سه بعدی ، قابل حمل مدل HGM-P3 ردیاب خودرو با قابلیت دیاگ خودرو مدل HGM-230 ردیاب هوشمند با قابلیت شنود مدل HGM-06N ویدئو پروژکتر اندرویدی جیبی مدل HGM-P8 دوربین هوشمند وایرلس جهت مصارف خانگی و اداری مدل HGM-08 پاور بانک Maxco دارای 10400 میلی آمپر ظرفیت مدل HGM-T5 لامپ LED بلوتوثی با قابلیت تغییر رنگ مدل HGM-L4
گروه مهندسی همگام نماینده انحصاری Concox درایران
گروه مهندسی همگام نماینده انحصاری Jimi Electronic درایران
مجوزها
نقشه سایت
آدرس گروه فنی همگام در نقشه
نمونه کارها
concox